Dębica zaśpiewa po raz trzeci!

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu kolejnej edycji naszego festiwalu. Tym razem projekt pn.: „DĘBICA ŚPIEWA – I POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ” skierowany jest do uczniów ze szkół podstawowych, zamieszkałych na terenie powiatu dębickiego.  Nasi mali artyści zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe tj. grupa pierwsza uczniowie z klas od I do III, oraz uczniowie z klas od IV do VI – grupa druga. Zgłoszenia do projektu przyjmowane będą do 12 listopada 2011r.  W drodze eliminacji które odbędą się 23 i 24 listopada, wyłonimy 22 Półfinalistów, którzy walczyć będą o główną, jaką jest nagranie wspólnej płyty w studio nagrań.   Projekt realizowany jest dzięki pozyskanej dotacji ze Starostwa Powiatowego w Dębicy. Partnerem projektu jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Chcesz poczuć się jak gwiazda estrady?

 Zapoznaj się z regulaminem, wypełnij kartę zgłoszenia (solista, duet lub zespół) i wyślij na adres info@uwierzwsiebie.pl z dopiskiem (odpowiednio) solista/duet/zespół –  Dębica śpiewa.

Życzymy powodzenia!

end_plakat_debica_spiewa_3_2011_2_krzywe REGULAMIN_DEBICA_SPIEWA_pdf Karta_zgłoszenia_solista__KATEGORIA_WIEKOWA_1 Karta_zgłoszenia_solista__KATEGORIA_WIEKOWA_2 Karta_zgłoszenia_duet__KATEGORIA_WIEKOWA_1 Karta_zgłoszenia_duet_KATEGORIA_WIEKOWA_2 Karta_zgłoszenia_zespól__KATEGORIA_WIEKOWA_1 Karta_zgłoszenia_zespól__KATEGORIA_WIEKOWA_2   w razie wątpliwości pytania prosimy kierować na adres mailowy:  info@uwierzwsiebie.pl

Dodaj komentarz