Finaliści na start!

Jury w składzie Pani Elżbieta Kęsik – przewodnicząca, oraz członkowie: Pani Lubow Penederecka- Hawro, Pan Stanisław Wiktor oraz Pan Zenon Piękoś w drodze eliminacji do Finału „Dębica Śpiewa – edycja 3”, które odbyły się 24 listopada 2011 roku w Miejskim Ośrodku Kultury „MORS” w Dębicy, wyłoniło 22 Finalistów:

– kategoria wiekowa 1 – uczniowie klas I-III:

Weronika Chmura, Zuzanna Grecka, Wiktor Grzyb, Kamila Kowalska, Julia Markiewicz, Michał Michoń, Gabriela Płaziak, Wiktoria Wadas, Laura Wiktor.

– kategoria wiekowa 2 – uczniowie klas IV-VI:

Karolina Chmura, Łukasz Czuchra, Iga Dąbrowska, Milena Gawlik, Kinga kania, Joanna Kosiba, Kinga Klojzy, duet: Natalia Ligęzka oraz Zofia Świerczek, Magdalena Mroczka, Małgorzata Niwa, Wiktoria Podlasek, Zofia Świerczek, Dagmara Wajsler.

Dziękujemy wszystkim opiekunom oraz rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie dzieci do przesłuchań.

Gratulujemy wszystkim Artystom za odwagę, a Finalistom życzymy powodzenia na finale, wspólną płytę w studio nagra 14 Finalistów.

Gorąco zapraszamy na finał, który odbędzie się w niedzielę 4 grudnia w Sali widowiskowej Miejskim Ośrodku Kultury „MORS” w Dębicy o godzinę 15:30 – wstęp wolny.

Wśród publiczności zostanie rozlosowana nagroda niespodzianka.

Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach naszego Festiwalu „Dębica Śpiewa”, jesienią 2012 roku rusza edycja 4, adresowana do uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponad gimnazjalnych z powiatu dębickiego.

Finalistów prosimy o stawienie się w sobotę 3 grudnia o godzinie 10:00 w Miejskim Ośrodku Kultury „MORS” w Dębicy, prosimy zabrać ze sobą podkłady muzyczne.

Szczegółowe informacje na temat próby zostaną wysłane do opiekunów mailem.

plakat

Dodaj komentarz