Uwierz w siebie i spróbuj swoich sił w I powiatowym festiwalu piosenki młodzieżowej

Plakat Dębica Śpiewa

Organizator Stowarzyszenie „Uwierz w siebie” oraz Główny Sponsor – Agencja Artystyczna Arena i Partnerzy Projektu: Starostwo Powiatowe w Dębicy, Urząd Miejski w Dębicy, Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejski Zarząd Oświaty, zapraszają wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w projekcie:

„DĘBICA ŚPIEWA – I POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI MŁODZIEŻOWEJ”. Celem prowadzonego projektu jest promocja utalentowanej młodzieży powiatu dębickiego, popularyzacja amatorskiej twórczości muzycznej, kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej oraz stworzenie możliwości występu na profesjonalnej scenie w Klubie Muzycznym Meduza.  Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Festiwalu oraz wysłaniem karty zgłoszenia z terminem do 31 października 2008 r. Po zakończonej rekrutacji, na stronie Organizatora zostanie zamieszczona lista uczestników z miejscem oraz terminem eliminacji. W finale Festiwalu weźmie udział 5 zespołów oraz 7 solistów wybranych podczas przesłuchań przez Jury. Główną nagrodą przewidzianą w projekcie jest nagranie przez zwycięzców festiwalu wspólnej płyty CD w profesjonalnym studio nagrań oraz nagrody rzeczowe w postaci bonów do wykorzystania w jednym ze sklepów muzycznych w Dębicy. 

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu oraz mamy nadzieję, że Festiwal wpisze się na stałe w kartę imprez naszego powiatu i stanie się wydarzeniem cyklicznym. Festiwal stwarza nie tylko możliwość wzbogacenia młodych artystów w nowe doświadczenie, ale również, jest ciekawą formą spędzenia wolnego czasu naszej lokalnej społeczności.

– komentuje Wiceprezes Stowarzyszenia „Uwierz w siebie” – Bożena Mateja.

Projekt jest zrealizowany dzięki uzyskanej dotacji z programu: „Działaj Lokalnie VI” dotowanej przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce przy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którą w powiecie dębickim reprezentuje Lokalna Organizacja Grantowa tj. Centrum Rozwoju Społeczno Ekonomicznego z Sielca oraz Partner Projektu Działaj Lokalnie, którym jest Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu.