Uwierz w siebie i weź udział w Warsztatach Instrumentalnych prowadzonych przez światowej sławy muzyków – Zbigniewa Jakubka, Tomasza Grabowego, Artura Lipińskiego i Marka Raduli.

Organizator Stowarzyszenie „Uwierz w siebie” oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają wszystkich chętnych grających na gitarze, perkusji, instrumentach klawiszowych, gitarze basowej do wzięcia udziału w projekcie :

odJAZZdowe warsztaty muzyczne– 26 kwietnia 2013r.

Celem prowadzonego projektu dotowanego z Urzędu Miejskiego Dębicy,  jest promocja utalentowanych ludzi powiatu dębickiego, popularyzacja amatorskiej twórczości muzycznej, kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej oraz stworzenie możliwości występu na profesjonalnej scenie.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem warsztatów  dostępnym na stronie www.uwierzwsiebie.pl i www.mokdebica.pl. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie karty zgłoszenia na adres mateuszpieniadz@wp.pl w terminie do 24.04.2013r . Szczegółowe informacje można uzyskać pod numer telefonu : 694 785 036 Po zakończonej rekrutacji, na stronie Organizatora zostanie zamieszczona lista uczestników. Warsztaty zwieńczy Koncert Finałowy w wykonaniu  ZBIGNIEW JAKUBEK QUARTET Warsztaty stwarzają nie tylko możliwość wzbogacenia muzykujących o nowe doświadczenia i umiejętności ale także stworzą warunki do ciekawego i twórczego spędzenia wolnego czasu. Grantodawcą projektu jest Gmina miasto Dębica

 Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

regulamin jazz 2013

Karta_zgloszenia 2013

Dodaj komentarz